Sklep stacjonarny: Rudno ul. Łąkowa 6 /k. Nowej Soli
rowery używane, serwis rowerowy wrocław
214693

info@gieldarowerowa.pl

   697-011-020

Jeśli tel. nie zostanie odebrany prosze pozostawić wiadomość skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Godziny otwarcia:
PON - PT: 8.00-16.00
SOBOTA: 10.00-14.00

Sklep stacjonarny:
Rudno ul. Łąkowa 6 /k. Nowej Soli
rowery holenderskie

O FIRMIE:

     Nasza firma zajmuje się rowerami holenderskimi już od 2004 roku. Przez tyle lat zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie w zakresie ich konstrukcji. Zdołaliśmy poznać zasady, które wyróżniają te rowery spośród tysięcy innych. Przez te lata, zdobyliśmy również szereg kontaktów w Holandii i w chwili obecnej, współpracujemy z największymi dystrybutorami (także na rynku holenderskim). Pozwala nam to, na uzyskanie bardzo korzystnych ofert cenowych, które później przekładają się na atrakcyjne ceny detaliczne dla naszych Klientów. Gwarantujemy Państwu legalne pochodzenie naszych rowerów jak również ich dobry stan techniczny. Na każdy rower udzielana jest 3 miesięczna gwarancja rozruchowa. W tym czasie, jeśli nie dostrzegą Państwo żadnych wad ukrytych- można być pewnym, że rower będzie służył przez wiele lat.

     W 2007 roku nasza firma otworzyła sklep we Wrocławiu. Początkowo był to sklep z dużą przewagą rowerów używanych. Jednak szybko doszliśmy do wniosku, że skoro tak dużo klientów pyta o nowe rowery, to może warto jest rozgraniczyć sprzedaż nowych i używanych rowerów, tak by zadowolić obydwie grupy klientów. Następstwem tego było przekwalifikowanie w 2008 roku wrocławskiego sklepu, na sprzedający tylko i wyłącznie nowe rowery marki: Sparta, Batavus i Gazelle. Przy tej okazji warto również wspomnieć, że otrzymaliśmy oficjalne przedstawicielstwo firmy Sparta i New Looxs (nowoczesne sakwy rowerowe) na Polskę a w późniejszym czasie również firmy BATAVUS.

     Nie zapominamy jednak o naszych Klientach, którzy z różnych przyczyn wolę rozpocząć przygodę z rowerami holenderskimi od używanych holendrów. Dlatego też stworzyliśmy sklep internetowy ''GieldaRowerowa.pl'' gdzie prezentujemy ofertę około 100 jednośladów ''second hand'' i praktycznie każdego dnia, poszerzamy ją o nowe cacka. Rowery te można podziwiać na żywo w sklepie w Rudnie/k. Nowej Soli.

 

NASZA MISJA:

     Naszą misja jest szerzenie idei zdrowego trybu życia, jak również przedstawianie roweru jako doskonałego środka transportu na co dzień. Dlatego też wspieramy Nowosolska Masę Krytyczną, która co miesiąc organizuje przejazdy przez miasto jak również cotygodniowe wycieczki rowerowe obejmujące teren województwa lubuskiego.

     Dążymy również do tego, by sprzedawane przez nas rowery były w jak najlepszym stanie. Rzadko zatem znajdziecie Państwo w naszej ofercie rowery za 300-400 pln, tak powszechnie sprzedawane na różnego rodzaju targowiskach. Dobry rower pochodzący z legalnego źródła zawsze przedstawia o wiele większą wartość.


NASZE CELE:

     Naszym celem założonym na rok 2008 było posiadanie w ciągłej ofercie sprzedażowej ok 100 rowerów. Cel ten spełniliśmy w 90%. Pułap ten będzie utrzymywany również w 2009 roku, co sprawi, że będą Państwo mogli wybierać rowery z naprawdę szerokiej oferty.

     W 2008 roku otworzyliśmy również sklep stacjonarny w Rudnie /k. Nowej Soli. To właśnie tam jest przedstawiona nasza cała oferta rowerów używanych. Zawsze zatem można odwiedzić to miejsce by spokojnie pooglądać i wybrać wymarzony rower bądź poddać serwisowi- już posiadany. Serwisujemy wszystkie marki i typy rowerów.

 

DANE FIROMOWE:

 

Sentido – Maciej Myszko
ul. Chudoby 7/4
50-430 Wrocław
NIP 925-192-71-53
REGON 978103754


Wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy we Wrocławiu, Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 214826.

Adres e-mail: info@gieldarowerowa.pl

Numer telefonu: 697-011-020

 

Adres siedziby: Sentido- Maciej Myszko, ul. Chudoby 7/4, 50-430 Wrocław

Adres korespondencyjny: GieldaRowerowa.pl, Łąkowa 6, 67-100 Rudno k/Nowej Soli

Sklep stacjonarny: GieldaRowerowa.pl, Łąkowa 6, 67-100 Rudno k/Nowej Soli

powrót
Partner sklepu:
Zakupy:
Zamówienia:
Klient:
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store