Sklep stacjonarny: Rudno ul. Łąkowa 6 /k. Nowej Soli
rowery używane, serwis rowerowy wrocław
214693

info@gieldarowerowa.pl

   697-011-020

Jeśli tel. nie zostanie odebrany prosze pozostawić wiadomość skontaktujemy się z Państwem tak szybko jak to będzie możliwe.

Godziny otwarcia:
PON - PT: 8.00-16.00
SOBOTA: 10.00-14.00

Sklep stacjonarny:
Rudno ul. Łąkowa 6 /k. Nowej Soli
rowery holenderskie

REGULAMIN

  1. W naszym sklepie GieldaRowerowa.pl można dokonywać zakupów bezpośrednio przez Internet.
  2. Podstawowym warunkiem realizacji dokonanych zakupów jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia oraz przesłanie go do nas. W naszym sklepie zakup odbywa się z założeniem konta lub bez. Jest to o wiele łatwiejszy i bardziej przyjazny sposób dla klienta. Wystarczy tylko wybrać produkt jaki chcemy kupić i od razu przejść do kasy gdzie wypełnia się krótki formularz zamówienia.
  3. Sklep zastrzega sobie prawo odmowy realizacji zamówień wzbudzających wątpliwości.
  4. Wszystkie zamówienia gdzie była wybrana forma płatności za pobraniem muszą być potwierdzone e-mailem lub telefonicznie.
  5. Zamówienia można składać 24 godziny na dobę.
  6. Ceny towarów znajdujących się w sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.
  7. Na życzenie klienta wystawiamy faktury VAT.
  8. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych powstałych podczas transportu będą rozpatrywane tylko w momencie odbioru towaru w obecności spedytora. Warunkiem przyjęcia tego typu reklamacji będzie spisanie wraz z dostarczycielem protokołu reklamacyjnego.
  9. Informujemy, że składając zamówienie wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu zamówienia na podstawie ustawy z dnia 29.08.1997 roku (Dz.U. nr 133, poz. 883)
  10. W przypadku zakupów na raty nie przyjmowane są zwroty towaru. Istnieje tylko możliwość wymiany przedmiotu na inny w cenie takiej samej lub wyższej, po uiszczeniu opłaty wyrównującej różnicę cen.


powrót
Partner sklepu:
Zakupy:
Zamówienia:
Klient:
projekt graficzny: activisio.pl | oprogramowanie: e-store